Skip to main content

Wie zijn de winnaars

Uitslagen Stadsloopappingedam 2022

Er stromen steeds meer gegevens binnen bij de redactie. We streven ernaar om alles zo snel mogelijk te plaatsen.

Uitslagen wedstrijd en recreantenloop

Uitslagenlijst Stadsloop Appingedam

Appingedam - Zaterdag 25 juni 2022

Uitslagenlijst Inqar Bedrijvenloop - 5km wedstrijd

UitsStNr Ploeg/NaamPlaatsPltsNettoKm/UurTijd/Km
1Huis & Hypotheek - 1Appingedam1:17:18
1105 Ben Stellingwerf1e16:3718,053:19
1107 Emiel Harder4e18:5715,833:47
1108 Edward de Ruiter8e19:5815,033:59
1109 Peter Pettinga25e21:4613,784:21
1106 Jarne Blokzijl29e(21:56)13,684:23
2Delamine - 1Delfzijl1:22:36
1001 Martin Tillema3e18:4715,973:45
1003 Martijn Nijenhuis5e19:0515,723:49
1002 Pieter Schuur30e22:0913,544:25
1004 Ruan Roux35e22:3513,284:31
1000 Martin Brouwer47e(23:27)12,794:41
3Brandsma De Jong - 1Delfzijl1:28:59
1214 Jorus Nieuwenhuis7e19:5515,063:59
1212 Dion van Oosten14e20:5014,404:10
1213 Monica Kamphuis50e23:4612,624:45
1211 Bert Nijdam60e24:2812,264:53
1210 Erik Raangs73e(25:21)11,835:04
4Sportcentrum Dijkman - 1Delfzijl1:29:09
1186 Marco van Dijken11e20:3514,574:07
1185 Stephan van Dijken34e22:3413,294:30
1188 Martin Steenbergen40e22:5913,054:35
1187 Marjolein Dijkman41e23:0113,034:36
1189 Dick Benedictus89e(25:56)11,575:11
5Bouwbedrijf Johan Schriemer -Appingedam1:29:11
1059 Erwin Koerts24e21:4013,854:20
1055 Frank Koops28e21:5013,744:22
1056 Sylvia Overgaauw37e22:4513,194:33
1058 Geert Slagter39e22:5613,084:35
1057 AlbertJan van Hooren71e(25:10)11,925:02
6Kinese Fysiotherapeuten - 1Appingedam1:31:28
1014 Renze Folkersma21e21:3213,934:18
1010 Eelke Jan Bouma23e21:3813,874:19
1012 Jessica Jager32e22:2213,414:28
1011 Rene Doornbos88e25:5611,575:11
1013 Mandy Smidts91e(26:01)11,535:12
7Teijin Aramid - 1Delfzijl1:31:48
1152 Erik Kok2e18:0716,563:37
1153 Anne Wiebe Hoekstra36e22:4213,224:32
1151 Maurik Vermeij70e25:1011,925:02
1154 Ayhan Genc84e25:4911,625:09
1150 Albert Simon137e(28:38)10,485:43


UitsStNr Ploeg/NaamPlaatsPltsNettoKm/UurTijd/Km
8OWB Marenland - 1Appingedam1:32:44
1049 David van Roijen13e20:4314,484:08
1048 Max Burger15e20:5414,354:10
1046 Aldert Lakamp54e24:0512,464:49
1047 Jeroen Doornbos107e27:0211,105:24
1045 Merel Robbe206e(33:42)8,906:44
9Huis & Hypotheek - 3Appingedam1:33:49
1116 Ruben Keizer9e20:0814,904:01
1115 Startnummer 111556e24:1812,354:51
1117 Kevin Koerts61e24:3212,234:54
1118 Marten Elzinga66e24:5112,074:58
1119 Reggie Janssen223e(36:44)8,177:20
10B2BTonerinktshop - 2Appingedam1:34:08
1169 Jos Ridder17e21:1214,154:14
1166 Alex Van Delden38e22:5313,114:34
1167 Duurt Dijkman59e24:2112,324:52
1168 Ilan Meijer79e25:4211,675:08
1165 Tonnie Meijer114e(27:34)10,885:30
11Van Wijnen - 2Groningen1:35:50
1071 Arnoud Gils6e19:2915,403:53
1070 Klaas Oeds Huisman46e23:2312,834:40
1072 Peter Jans62e24:3212,234:54
1073 Sieta Jans133e28:2610,555:41
12Koops Reclame / De Jong beddAppingedam1:38:01
1081 Bart Blokzijl10e20:2014,754:04
1084 Harmen Sanders18e21:1614,114:15
1082 Marcel de Jong69e25:0611,955:01
1080 Sander Koops176e31:199,586:15
1083 Marijke de Vries184e(31:40)9,476:20
13Huis & Hypotheek - 2Appingedam1:38:29
1110 Frank Marks33e22:2913,344:29
1113 Mirte Poort42e23:0912,964:37
1112 Jochem Jager52e23:4912,604:45
1114 Startnummer 1114144e29:0210,335:48
14Huis & Hypotheek - 8Appingedam1:38:55
1142 Geertje Hoekstra27e21:4713,774:21
1143 Alexander van Dijk51e23:4812,614:45
1144 Edzard Akkerman75e25:2111,835:04
1141 Martin Ottens123e27:5910,725:35
1140 Marije v d Laan138e(28:39)10,475:43


UitsStNr Ploeg/NaamPlaatsPltsNettoKm/UurTijd/Km
15Brandsma De Jong - 8Delfzijl1:39:26
1245 Startnummer 124526e21:4713,774:21
1248 Startnummer 124853e24:0412,474:48
1247 Startnummer 124774e25:2111,835:04
1246 Startnummer 1246127e28:1410,635:38
1249 Startnummer 1249131e(28:23)10,575:40
16Huis & Hypotheek - 7Appingedam1:40:44
1138 Stefan Dagelet43e23:1512,904:39
1136 Big phuong Nguyen76e25:2411,815:04
1135 Bas Altena83e25:4911,625:09
1139 Felix van Dijk95e26:1611,425:15
1137 Richard Paul167e(30:25)9,866:05
17B2BTonerinktshop - 3Appingedam1:42:57
1171 Erik Drent48e23:4212,664:44
1172 Alex Pelster72e25:2011,845:04
1174 Jhonny Bonthuis94e26:1311,445:14
1170 Martin Martens117e27:4210,835:32
1173 Karst Van der Lei165e(30:21)9,886:04
18Evonik - 1Farmsum1:43:55
1021 Frank Van Dijken44e23:1912,874:39
1024 Edwin Ottens57e24:2012,334:52
1020 Johan Rispens96e26:2111,395:16
1023 Robert Kuiper159e29:5510,035:59
1022 Renze Weessies207e(33:52)8,866:46
19Mosselsport - 1Appingedam1:45:20
1201 Arjen v/d Berg31e22:1113,524:26
1202 Sander Romkes80e25:4411,665:08
1203 Arnout Ezenga81e25:4611,645:09
1200 Sander Kugel182e31:399,486:19
1204 Bram Bos203e(33:13)9,036:38
20Rebelle lingerie - 1Appingedam1:47:43
1085 Danny Kugel12e20:3814,544:07
1088 Linda Noordhuis116e27:3810,865:31
1089 Christel de Vries147e29:1910,235:51
1087 Lars Feiken162e30:089,966:01
1086 Marjet Feiken215e(35:01)8,577:00
21Zeolyst cv - 1Farmsum1:48:55
1268 Lennart Boerma22e21:3413,914:18
1269 Jan v.d. Eide126e28:1210,645:38
1265 Jan Willem Eshuis145e29:1210,275:50
1267 Christina Jiminez Martin160e29:5710,025:59
1266 Fennie Gruis211e(34:29)8,706:53


UitsStNr Ploeg/NaamPlaatsPltsNettoKm/UurTijd/Km
22Wedeve - 1Appingedam1:49:05
1264 Test2 Stadsloop92e26:1011,465:14
1262 Wietze de Dijkman112e27:2510,945:29
1261 Dame de Vries113e27:2810,925:29
1260 Wietze de Vries125e28:0210,705:36
23Brandsma De Jong - 3Delfzijl1:50:42
1224 Christien Meijer64e24:4512,124:57
1221 Andre Smit105e26:5211,175:22
1223 Inge van Nikkelen Kuijper118e27:4510,815:33
1220 Loes Ouwekerk177e31:209,576:16
24Mosselsport - 2Appingedam1:50:57
1206 Marco v/d Duin68e25:0211,985:00
1208 Esther Rienstra99e26:2911,335:17
1207 Stefan v/d Duin154e29:4110,115:56
1209 Mariia Byriuk156e29:4510,085:57
1205 Kim Kamminga205e(33:32)8,956:42
25Brandsma De Jong - 5Delfzijl1:53:01
1231 Sander Boer106e26:5311,165:22
1234 Gunnar Doornbos128e28:1710,615:39
1233 Siemon Bierma139e28:5110,405:46
1230 Jose Mulder143e29:0010,345:48
1232 Rosalie Heimans169e(30:38)9,796:07
26Bouwbedrijf Johan Schriemer -Appingedam1:53:09
1060 Harbert Bruggers77e25:3211,755:06
1063 Nelleke van Delden120e27:4710,805:33
1064 Lieke Vos-Merema149e29:2610,195:53
1062 Gea Roupe166e30:249,876:04
1061 Ida Joustra173e(30:50)9,736:10
27Koninklijke Wagenborg - 1Delfzijl1:53:21
1190 Sebastiaan Verstappen82e25:4811,635:09
1194 Kees Broeksema129e28:1810,605:39
1192 Izak van Rhijn152e29:3210,165:54
1191 Piter Oosterhof155e29:4310,105:56
1193 Roelof Elting164e(30:10)9,946:02
28B2BTonerinktshop - 1Appingedam1:54:00
1161 Rob Nieweg63e24:3912,174:55
1162 Lisette Van der Veen90e25:5811,555:11
1164 Patrick Koopman135e28:2710,545:41
1160 Jessica Roode214e34:568,596:59
1163 Nadia Koopman232e(38:44)7,757:44


UitsStNr Ploeg/NaamPlaatsPltsNettoKm/UurTijd/Km
29Brandsma De Jong - 4Delfzijl1:54:06
1228 Raymond Krans67e25:0012,005:00
1229 Joost Tienstra121e27:5210,775:34
1225 Peter Bos157e29:5310,045:58
1226 Koos van Koldam178e31:219,576:16
1227 Rudi van Oosten200e(33:07)9,066:37
30Huis & Hypotheek - 5Appingedam1:54:16
1127 Jasper Dijk85e25:5111,615:10
1129 Peter Groen130e28:2110,585:40
1128 Getty Wiltjer158e29:5510,035:59
1125 Lian Huizinga163e30:099,956:01
1126 Henk ten Boer197e(32:38)9,196:31
31Koninklijke Wagenborg - 2Delfzijl1:54:33
1197 Karst v/d Lei101e26:3411,295:18
1198 Luuk Mooibroek119e27:4710,805:33
1196 Fokko Snitjer148e29:2210,225:52
1195 Karin Noordhof172e30:509,736:10
1199 Esther Plas198e(33:00)9,096:36
32Delamine - 1Delfzijl1:55:10
1147 Jesse van Oosten109e27:1411,025:26
1145 Sander Tuil115e27:3610,875:31
1149 Startnummer 1149151e29:2910,185:53
1148 Esther Wiersma174e30:519,726:10
1146 Fabian Goedhart187e(32:03)9,366:24
33Van Wijnen - 3Groningen1:56:14
1078 Franz Barkhuijsen45e23:2212,844:40
1075 Menko Oosterhoff110e27:1611,005:27
1077 Niels Jongeling189e32:069,356:25
1076 Fleur Oosterhoff204e33:308,966:42
34Van Wijnen - 1Groningen1:58:08
1065 Jacob Strijbosch49e23:4312,654:44
1069 Kirsten Wester134e28:2610,555:41
1068 Julian Huizinga136e28:2810,545:41
1066 Gerrie Strijbosch229e37:318,007:30
1067 Ate Koster233e(39:17)7,647:51
35Huis & Hypotheek - 4Appingedam1:58:52
1121 Marieke van Toledo78e25:3811,705:07
1122 Djamilla Rozema98e26:2911,335:17
1123 Marieke Poort141e28:5910,355:47
1124 Gonnie Smit230e37:467,947:33


UitsStNr Ploeg/NaamPlaatsPltsNettoKm/UurTijd/Km
36Damster Boerenzuivel & VleesAppingedam1:58:58
1034 Dik Vries97e26:2211,385:16
1032 Roald Engel153e29:3810,125:55
1030 Mika Ritsema175e30:539,716:10
1033 Ilse Mulder188e32:059,356:25
1031 Evy Ridderstap209e(34:02)8,816:48
37Delamine - 2Delfzijl1:59:08
1005 Nick Boersma104e26:5111,175:22
1006 Harry Goedhart150e29:2810,185:53
1008 Stefan Blaauw179e31:249,556:16
1009 Myriam Zeeman180e31:259,556:17
1007 Cees van Ours220e(36:08)8,307:13
38Teijin Aramid - 2Delfzijl2:00:35
1157 Berry Mulder108e27:0511,085:25
1156 Jan Uffen122e27:5210,775:34
1159 Froukje De Haan-Boer186e31:429,466:20
1158 Tinette Kool208e33:568,846:47
1155 Aletta Schuiling-Sandman213e(34:48)8,626:57
39Vitesse texteilreinigers VOF -Appingedam2:00:51
1094 Vincent Noordhof19e21:1614,114:15
1093 Chiwah Lam170e30:479,756:09
1090 Harm Blokzijl171e30:499,736:09
1092 Sybille Poelstra231e37:597,907:35
1091 Mirjam Bos234e(39:21)7,627:52
40Kinese Fysiotherapeuten - 2Appingedam2:01:49
1018 Yamahl Brown93e26:1311,445:14
1016 Marjanne van Heel103e26:4111,245:20
1017 Lianne Dijkstra210e34:238,736:52
1015 Lisa Bergsma212e34:328,696:54
41Gezondheidscentrum OverdiepAppingedam2:02:56
1037 Peter Slager86e25:5111,615:10
1035 Bart Arntzen192e32:179,296:27
1036 Kristel Arntzen193e32:189,296:27
1038 Annet Guns-Deiman195e32:309,236:30
1039 Esther Jager196e(32:31)9,236:30
42Huis & Hypotheek - 6Appingedam2:03:18
1133 Joeri van Rijswijck87e25:5411,585:10
1134 Rico van Rijswijck111e27:1810,995:27
1130 Justin ter Harkel216e35:038,567:00
1131 Syll Dijkstra217e35:038,567:00


UitsStNr Ploeg/NaamPlaatsPltsNettoKm/UurTijd/Km
43Gezondheidscentrum OverdiepAppingedam2:07:00
1043 Erik Kuiper181e31:299,536:17
1041 Diana Namiotko183e31:399,486:19
1040 Marleen Guns185e31:419,476:20
1044 Yusuf Ahmed190e32:119,326:26
44Damster Boerenzuivel & VleesAppingedam2:08:37
1026 Wendy vd Veen146e29:1710,245:51
1025 Martein vd Veen168e30:319,836:06
1029 Marjanne Blaauw199e33:059,076:37
1027 Darryl Ridderstap219e35:448,407:08
1028 Claudia Beuving224e(36:45)8,167:21
45Jumbo Noordman - 1Delfzijl2:20:14
1052 Esther Lalkens201e33:099,056:37
1051 Esmee Smit202e33:109,056:38
1050 Kristel Rust222e36:368,207:19
1054 Startnummer 1054226e37:198,047:27
1053 Startnummer 1053227e(37:19)8,047:27
46Hema recreanten loop 1 - 1Delfzijl2:37:16
1175 Ina Schuitema132e28:2510,565:41
1179 Annet Dijkstra218e35:438,407:08
1176 Hanna Hamminga235e41:167,278:15
1178 Ria de Vries237e51:525,7810:22
1177 Sahnna Wieldraaier238e(52:05)5,7610:25
47Hema recreanten loop 1 - 2Delfzijl2:41:54
1183 Anita Meter221e36:098,307:13
1182 Ina Maas225e36:498,157:21
1184 Annet Bos228e37:258,027:29
1180 Danny Pilon236e51:315,8210:18
1181 Marion de Winter239e(52:05)5,7610:25
48Brandsma De Jong - 2DelfzijlDNF
1216 Ard Brons58e(24:21)12,324:52
1218 Arjan Boerema65e(24:46)12,114:57
1217 Arnold Raspe102e(26:34)11,295:18
49Lubrizol - 1DelfzijlDNF
1103 Leon Lourens20e(21:22)14,044:16
1102 Jarnick Lourens55e(24:16)12,364:51
1101 Willeke Rooda-Haan142e(29:00)10,345:48
50Brandsma De Jong - 6DelfzijlDNF
1236 Rick Visscher140e(28:57)10,365:47
1238 Alie Niehof161e(30:00)10,006:00
1237 Gerda Degenhart191e(32:16)9,306:27


UitsStNr Ploeg/NaamPlaatsPltsNetto Km/UurTijd/Km
51Vitesse texteilreinigers VOFAppingedamDNF
1095 Jaron Ridder16e(21:12) 14,154:14
1097 Startnummer 1097124e(28:01) 10,715:36


UitsStNr Ploeg/NaamPlaatsPltsNetto Km/UurTijd/Km
52Brandsma De Jong - 7DelfzijlDNF
1240 Christel Marree100e(26:29) 11,335:17
1242 Martin Hospers194e(32:27) 9,246:29

Stadsloop Appingedam wordt mede mogelijk gemaakt door: